Вклоняємося вам, Герої, за жертву та подвиг…

Сьогодні Україна відзначає День Незалежності. 32-га річниця встановлення суверенітету та самостійності проходить в умовах війни, і щодня гинуть наші громадяни, молоді люди, цвіт нації. Тому маємо пам’ятати, що їхня жертва – це ціна нашої Незалежності, це їхній подвиг заради нас, і що завдяки їм ми живемо, працюємо, маємо змогу вчити дітей, бути вільними людьми у своїй державі, бути господарями своєї долі.

У Трускавецькій громаді вшанування загиблих Героїв проходить в кожному населеному пункті. У вчорашньому репортажі ми повідомляли про вшанування загиблих захисників на Алеї Слави на трускавецькому кладовищі. Сьогодні ділимося фотографіями із вшанування пам`яті воїнів-захисників в селах громади.

В Орові згадали не лише Миколу Іваника, Дениса Степанова та Дмитра Левицького, котрі поховані на орівському цвинтарі, а й Героя України Тараса Бобанича-«Хаммера», котрий спочиває на Личаківському цвинтарі у Львові.  В Модричах згадують подвиг Ігора Дідача, у Станилі – Михайла Білика. Доброгостів вклоняється праху односельців Михайла Фарими та Петра Осецького, в Уличному поминають Івана Габчака й Андрія Филяка, котрі спочивають на місцевому цвинтарі, а також Ореста Кінаша, котрий похований у Києві. У кожному місті та селі молимося за Царство Небесне для всіх, хто віддав своє життя за волю і незалежність України. Вічна пам`ять Героям!

Перейти до вмісту