Трускавець відвідала азербайджанська делегація

На День Незалежності України Трускавець відвідала азербайджанська делегація та провела зустріч з міським головою Андрієм Кульчинським.

До складу делегації зокрема ввійшли голова Ради Азербайджанців України, віце-президент Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ельшад Ібрагімов, кореспондент азербайджанської редакції радіостанції «Голос Америки» Ідрак Джамалбейлі, посол миру, художній керівник ансамблю «Азербайджан» (Київ), виконавець українських народних пісень та оперних партій, голова голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва Гурбан Аббасов, промоуторка україно-азербайджанської дружби, співачка та телеведуча Наталія Кудряшова.

До речі, сьогодні концертна програма в Трускавці до Дня Незалежності України  розпочинається саме з концерту організаторів, лауреатів та переможців Конкурсу україно-азербайджанської пісні (початок в 15.30, центральна сцена курорту).

На зустрічі азербайджанців з міським головою Трускавця було обговорено співпрацю та підтримку промоційних планів нашого курорту. Зокрема репортаж про курорт Трускавець буде зроблено для азербайджанської редакції «Голосу Америки» та для Інтернет-видань в Україні та Азербайджані.

Перейти до вмісту