Мамо, я живий, лиш закриті очі….
І серце не б`ється, не вирує кров…
Ти тільки не плач, знай – всі дні і ночі
Я буду поруч – в грудях, де живе любов!

Три роки тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

І до цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів воїнів та мирних жителів.

Українська земля… Земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки-України.

В міській бібліотеці для дітей бібліотекар Наталія Іваночко  провела експрес-повідомлення про події тих лютневих днів.

Зіновія Мазур ознайомила дітей з літературою тематичної полиці “В нашій пам’яті вони назавжди” про героїв Небесної Сотні. Прочитавши книжки Ви згадаєте все. Ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і ще довго пам’ятатимете наших славних  героїв.

Всі присутні подивились документальний фільм Крістіана Жерєгі  ”Край Землі: Зона АТО”, присвячений мужності українських воїнів.

Це історії про життя добровольців, про мотиви, які привели їх на фронт, про їхнє минуле, сьогодення і майбутнє.

Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про захисників нашої держави писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили  свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і  якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту