Сьогодні, 18 серпня, відбулося засідання, на якому визначили стипендіатів міського голови. Стипендіати – це ті учні Трускавецької громади, котрі досягли вагомих успіхів у навчанні, мистецтві чи спорті. Кількість учнів, які отримуватимуть стипендію Андрія Кульчинського – 22.

Подання на стипендіатів подавали керівники освітніх та культурних установ (загальноосвітніх шкіл, двох мистецьких шкіл громади (Трускавецька школа мистецтв та Доброгостівська дитяча музична школа), двох позашкільних закладів (ДЮСК «Спортовець» та Будинок учнівської творчості), Народного дому).

Стипендію міського голови діти отримають за підсумками попереднього семестру (ІІ семестр 2022/2023 н.р). Вона становитиме 2 тисячі гривень. На День Незалежності України діти з рук міського голови отримають подяки, а гроші будуть їм зараховані на картки дещо пізніше.

Стипендіатами міського голови стали учні як з міста, так і з сіл нашої громади, а саме (подаємо в алфавітному порядку):

1. Бобечко Володимир, 2007 р.н., 10-А кл., ІІІ етап (обласний) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика       ,

2. Болюк Сніжана, 2009 р.н., 8 кл., фіналістка обласного проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО»,          

3. Гарбіч Марко, 2006 р.н., 11-Б кл., ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії,      

4. Гафіна Марія, 2012 р.н., неодноразово брала участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та здобула загалом дванадцять нагород.

5. Гуцило Олена, 2010 р.н., 7 кл., фіналістка обласного проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО»,          

6. Кирчей Кароліна, 2010 р.н., 7 кл, дипломи лауреатки І премій в багатьох міжнародних конкурсах,

7. Ковбаснюк Соломія, 2009 р.н., 8 кл., переможниця обласного проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» (фіналістка),

8. Костище Марія, 2010 р.н., 7 кл., фіналістка обласного проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО»,          

9. Курман Марія, 2008 р.н., 9 кл, з числа дітей ВПО, І місце у чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА, м Львів, 29 квітня 2023 р., І місце у відкритому чемпіонаті Львівської області з боксу серед юніорів та юніорок 2007-2008 рр.н., м Львів, 9-11 березня 2023 р.,   10. Лесик Петро, 2009 р.н., 8 кл., друге півріччя 2022-2023 навчального року закінчив на відмінно (середній бал – 11), дипломи І ступеня на різноманітних конкурсах, постійний учасник обласних та всеукраїнських фестивалів, міських та шкільних концертних заходів,

11. Лецюк Святослав, 2011 р.н., 6 кл, І місце серед учнів 6 класів в обласному конкурсі з біології «Лабораторія на підвіконні»,           

12. Малащак Андрій, 2009  р.н., 8 кл., друге півріччя 2022-2023 навчального року завершив на відмінно (середній бал – 11), дипломи різних ступенів на всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах, постійний учасник камерного хору «Кантус», ансамблю народної музики «Славень» та постійно бере участь у міських та шкільних концертних заходах.,

13. Матушкін Олег, 2009 р.н., 8 кл., з числа дітей ВПО, І місце у чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА, м Львів, 29 квітня 2023 р., І місце у відкритій першості з боксу серед юніорів та юніорок 2007-2008 р.н., м. Борислав, 18 березня 2023 р., ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Львівської області з боксу серед юнаків та дівчат 2009-2010 рр.н., м Львів, 18-20 травня 2023 р.,     

14. Палиця Адріана, 2006 р.н., 11-А кл, ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІ місце – англійська мова, TOEFL – Міжнародний іспит з англійської мови, підтверджено рівень B2-C1,    

15. Пасемко Марія,   2014 р.н., неодноразово брала участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та здобула загалом дев`ять нагород,

16. Питлак Владислав, 2009 р.н., 8 кл, друге півріччя 2022-2023 навчального року закінчив на відмінно (середній бал – 12), дипломи та гран-прі на всеукраїнських та регіональних конкурсах і фестивалях, постійний учасник обласних та всеукраїнських фестивалів, міських та шкільних концертних заходів,    

17. Савчак Соломія, 2008 р.н., вихованка гуртка «Школа вокалу «Хвиля», уч. 8-А кл., перші місця в фестивалях та конкурсах,

18. Сисин Мілана, 2012 р.н., вихованка гуртка «Циркова студія «Каскад», уч. 4-Б кл., перші місця у всеукраїнських фестивалях-конкурсах,

19. Стець Софія, 2008 р.н., 9 кл, грамоти відділу освіти за 1 місце «Шевченко об’єднує», «Золотий голос школи” та «Юна поетеса»ю Активна учасниця і переможниця поетичних читань, учасниця багатьох фестивалів та загальноміських заходів,

20. Супруненко Кіріл, 2012 р.н., 5 кл., Кубок України з ушу – 3 місце, виданий м.Одеса (25-29 травня 2023) Українська Федерація УШУ, Чемпіонат Львівської області з УШУ – 1 місце (дві грамоти), виданий управлінням молоді та спорту Львівської ОДА,   

21. Шипот Вікторія, 2006 р.н, 10-Б кл, ІІІ місце в ІV (фінальному) етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка,

22. Шлапакова Катерина, 2009 р.н, 9-А кл, ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІІ місце – математика.   

Вітаємо стипендіатів міського голови! Ви – гордість та майбутнє нашої громади та України! Так тримати і надалі!

Перейти до вмісту