Які пільги та гарантії передбачені для учасників АТО розповіла військовим працівник відділу Трускавецького бюро правової допомоги Галина Кітраль

В рамках Всеукраїнського тижня права,  заступник  начальника відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина Кітраль у Трускавецькому центрі зайнятості провела інформаційну сесію для учасників АТО на тему: “Пільги та гарантії учасників бойових дій”.

Кожен учасник АТО може претендувати на два види пільг, передбачених законодавством, а саме — пільги для військовослужбовців, передбачені Законом України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” та пільги для учасників бойових дій, закріплені у Законі України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Безпосередньо перелік пільг для учасників бойових дій, передбачений     у статті 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

                Після завершення інформаційної сесії учасникам АТО Галина Кітраль роздала інформаційні буклети та відповіла на ряд питань щодо порядку надання пільг учасникам бойових дій.

                Принагідно нагадуємо, що Трускавецьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Трускавець , вул. Данилишиних, 62 (район міської лікарні).

Графік  роботи:  Понеділок-п’ятниця  з 08:00 до 17:00

(крім святкових та вихідних днів)

Тел.: (03247)-5-05-30;  моб.: 099-29-63-194

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *