З Днем Знань!

1 вересня в Україні розпочинається новий навчальний рік.

Свято Знань проходить сьогодні у всіх загальноосвітніх школах Трускавецької громади. З початком нового навчального року учнів та вчителів вітають представники міської влади та відділу освіти, адміністрація шкіл та батьки. А духовні наставники уділяють благословення на добру науку. Оскільки старт 2023/2024 року відбувається в умовах повномасштабної війни, то заходи проходять в умовах підвищеної безпеки, зокрема і відмова запрошення на свято лише учнів молодших та випускних класів.

З Днем Знань учнів всіх трьох шкіл міста Трускавця привітав міський голова Андрій Кульчинський. В сільських школах від його імені діток привітали старости сіл та уповноважені представники  відділу освіти.

В Трускавецькій громаді є 8 загальноосвітніх шкіл, в тім одна – І ступеня, сім – І-ІІІ ступенів. Також у громаді функціонують 2 позашкільні навчальні заклади та 2 школи мистецького спрямування. Тож для учнів, вчителів, викладачів сьогодні лунає Перший Дзвінок.

Нехай новий навчальний рік буде успішним для наших діточок в плані розвитку, зростання, духовних та фізичних сил, інтелекту та формування особистості. Нехай здобуті знання вони зможуть використовувати на практиці задля блага свого, своїх рідних, свого міста чи села та всієї нашої України. Нехай навчаються без тривог та під мирним небом в передчутті близької і так потрібної Української Перемоги! І нехай частіше дитячі обличчя осяює щира радісна посмішка!

З Днем Знань!

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту