У першу неділю жовтня відзначаємо Всеукраїнський День працівників освіти, а 5 жовтня – Міжнародний День Вчителя.

З нагоди професійного свята міський голова Андрій Кульчинський привітав освітян Трускавецької громади. Урочиста академія відбулася сьогодні, 4 жовтня, в актовій залі СЗШ №3 м. Трускавця. А перед тим очільник громади відвідав окремі школи та дошкільні установи, щоб особисто привітати колективи закладів освіти з Міжнародним Днем Вчителя.

Професія вчителя – свята та благородна. Це навіть не професія, а покликання, місія, жертовне служіння. Слово «педагог» походить з грецької мови і означає того, що веде дитину. Дійсно, вчителі ведуть дитину, котру їм довірили батьки, стежиною життя, дорослішання, відкривають для неї таємниці світу та його правила, плекають, виховують, оберігають, дають можливість розвинутися та стати гідним членом людського суспільства. Від вчителя залежить майбутнє нації, держави, світу.

Шановні педагоги Трускавецької громади! Долучаємося до всіх щирих слів побажань з нагоди професійного свята! Нехай ваша праця буде достойно оцінена, а ваші учні стануть людьми, котрими зможете пишатися. Перемоги всім нам та миру, а вам – міцного здоров`я, радості та любові, фінансового та морального благополуччя, поваги від учнів, батьків та громади. Нехай кожен день дарує посмішку та дохід, а кожен рік – радість від успіхів ваших учнів! Добра вам і тепла, родинного затишку та Божої опіки!

Перейти до вмісту