З січня 2020 року усі, хто має право на пільгу з оплати за житлово-комунальні послуги, мають можливість отримувати пільгу в ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ

Наприкінці грудня минулого року Кабінетом Міністрів України було ухвалено постанову за № 1123, якою внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373.

 Відповідно до внесених змін, з 1 січня 2020 року пільговики мають право у будь-який час подати заяву про перехід з безготівкової на грошову готівкову форму отримання пільги на житлово-комунальні послуги, на відміну від попередньої можливості отримувати готівкові виплати, за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального (тобто до 15 травня) сезону.

 Однак, скористатися доставкою готівки пільги через АТ “Укрпошта ” можна буде тільки з травня 2020 року. Зазначені зміни розповсюджуються виключно на отримання через банківський рахунок.

 Тому, якщо ви – пільговик, хочете самі оплачувати комуналку і отримувати монетизовану пільгу на свій банківський рахунок – то можете в будь який час подати заяву довільної форми до управління праці та соціального захисту населення, в якій ОБОВ’ЯЗКОВО маєте зазначити реквізити свого банківського рахунку та номер мобільного телефону. Пільга у готівці надаватиметься з наступного місяця після подання заяви.

 При цьому звертаємо увагу: у разі отримання управлінням праці та соціального захисту населення від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад два місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі.

 За додатковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська,1, каб № 13 або за тел. 6-82-66.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *