На Дрогобиччині продовжується мобілізація громадян для захисту держави

У Дрогобицькому районі (в тому числі на території Трускавецької територіальної громади) продовжуються заходи мобілізації населення для захисту української держави.

Як повідомило керівництво Дрогобицького РТЦК та СП на понеділковий нараді, яка відбулась 7 серпня  у Дрогобицькій районній військовій адміністрації, необхідність поповнювати лави ЗСУ залишається досі актуальною, відтак мобілізація громадян продовжується. Українські військові продовжують запеклу боротьбу з російським ворогом на східних та південних напрямках країни, проте потреба поповнювати лави ЗСУ є важливою для ефективної боротьби й спільної перемоги.

Також за словами керівництва Дрогобицького РТЦК та СП, мобілізованих громадян, які не проходили військової служби, спершу направлятимуть для здійснення відповідної фахової підготовки до навчальних центрів та на полігони, де вони можуть отримати потрібні навички та бойову підготовку для ефективного несення служби в лавах ЗСУ в час російсько-української війни.

Водночас, під час наради було обговорено також питання необхідності техніки для ЗСУ. Йшлось, зокрема, про доцільність  її часткового вилучення у тих підприємствах, у яких на балансі досі залишається техніка чи інші необхідні матеріали для потреб Збройних сил України.

Перейти до вмісту