Сьогодні у Трускавці ми стали свідками того, як підприємець вкотре намагався чинити тиск на владу і депутатів міської ради. Вранці перед засіданням сесії громадянин Куц привіз до міської ради десяток молодих людей з промовистими транспарантами.

Найбільше вразило те, що серед хлопців ми зустріли зовсім юних, неповолітніх, яких підприємець намагався використати для дестабілізації та зриву засідання сесії. Чоловіки також перекрили рух транспорту на центральному перехресті. На запитання журналістів, у чому таки справа і, власне, чому хлопці протестують, учасники мітингу так і не дали чітких відповідей. До того ж, депутати Трускавецької міської ради ідентифікували мітингуючих, як мешканців сусіднього Стебника. https://www.youtube.com/watch?v=4W4EO2pLuiU

 Як вдалося вияснити, мотивом вчинення протиправних дій підприємця є його власний інвестиційний проект – будівництво багатоповерхівки. Відомо, що напередодні дозволу на будівництво депутати не дали, – підприємцеві запропонували зменшити поверховість. Позиція міського голови була чіткою, – у цій зоні багатоповерхівок бути не може.

«Підприємці повинні будувати, заробляти, відтак і місто матиме з цього користь. Однак ми зобов’язані враховувати думку громади, а у даному випадку мешканці проти багатоповерхової забудови. Мені направду прикро, що громадянин Куц використовує дітей, а також військових атовців для досягнення своїх комерційних цілей. Я здогадуюсь хто підтримує такого роду акції, у місті працюють люди, які на цьому спеціалізуються. Я думаю, що подібні, фейкові мітинги будуть мати продовження і в інших питаннях», прокоментував ситуацію Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту