Здійснюється заміна мереж водопостачання

 На вулиці Городище тривають роботи із заміни водопроводу від питного озера до фільтрувальної станції. Минулого тижня здійснено «прокол» під дорожнім полотном. Також завершуються роботи по заміні мереж водопостачання на вул. Сагайдачного. Про це 4 листопада на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич.

 «Заміна мереж водопостачання у Трускавці відбувається в значних масштабах. І це тільки якщо брати зовнішні мережі, я вже не кажу про заміни в підвалах будинків. Окрім того що ми міняємо магістральний водогін з озера до водоканалу, ми ще міняємо магістральний водогін по вул. Грушевського. Закінчується заміна квартального водогону по вул. Сагайдачного. Є сподівання, що нові пластикові труби водогону служитимуть довго. Вже маємо позитивний очевидний результат – вагоме зменшення втрат. Якщо раніше в систему закачувалося 18 тисяч кубів, і були величезні втрати, то зараз закачується всього лише 12 тисяч метрів кубічних води» – прокоментував інформацію міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

 Натомість генеральний директор ТОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко розповів про минулотижневу ліквідацію аварії на магістральному водогоні на вул. Стебницькій. Також він доповів про заміну водопроводу в районі господарської зони.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту