Оголошується конкурс на вакантну посаду директора ІРЦ

Відділом освіти Трускавецької міської ради оголошується конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» (далі директора ІРЦ).

  Повне найменування:

 – комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець»

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:

 – 82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул. Стебницька,12.

Найменування посади:

 – директор комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець» .

Умови оплати праці:

 -посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників. Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ:

– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

           Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

   претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  у відділ освіти Трускавецької міської ради вул. Бориславська, 1, каб.47, 82200 такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі;

           – копію (копії) документа (документів) про освіту;

– заповнений особовий листок по обліку кадрів з автобіографією.

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– копію трудової книжки;

– копія військового квитка та особова картка працівника (типової форми П2).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються.

                З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у Положенні про конкурсний відбір на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Трускавець», затвердженому рішенням Трускавецької міської ради від 26.07. 2018р.№973, яке розміщене на сайті відділу освіти у рубриці «Доступ до публічної інформації».

За додатковою інформацією звертатись  у відділ освіти Трускавецької міської ради до спеціаліста відділу освіти Стасишин Іванни Богданівни тел. 0972125411,     ел. пошта spes_vo@ukr.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *