Звіт про роботу заступників міського голови.

Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавця на 2016 рік.

Про бюджет міста трускавця на 2017 рік.

Про затвердження Програми “Технічне обслуговування  та адміністрування програмного забезпечення  веб-порталу системи “Галерея послуг” та модифікація і оптимізація механізму доступу до бази даних “Електронний кабінет”  системи “Галерея послуг” на 20117 рік”

Про затвердження міської цільової Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017 рік.

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради №35 від 24.12.2015 року “Про затвердження міської цільової Програми з підтримки комунального підприємства “Трускавецьтепло” на 2016-2018 роки”.

Про розгляд заяв щодо продовження  договорів оренди та встановлення розміру орендної плати.

Про розгляд заяви релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви Покрови Пресвятої Богородиці щодо надання в оренду майданчика в зборі та встановлення  орендної плати.

Про розгляд заяви релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви святого пророка Іллі у м.Трускавці щодо надання в оренду ігрового комплексу “Принц” та встановлення орендної плати.

Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у II семестрі 2016/2017 навчального року.

Про затвердження списку присяжних для Трускавецького міського суду.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у спільну сумісну власність Пранику І.М., Лопавчук Л.Д, та Гаркавенко Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на майдані Кобзаря, 3 та надання у постійне користування відділу культури Трускавецької міської ради.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Січових Стрільців,2 та надання земельної ділянки у постійне користування відділу культури Трускавецької міської ради.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання у користування на умовах оренди ПАТ “Львівобленерго”.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Шевченка,21 в м.Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Довженка,1 в м.Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.шевченка,2 в м.Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Бориславська,1 в м.Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Бориславська,2 в м.Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького,3 в м.Трускавці.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Славич О.М.

Про надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради.

Про надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради.

Про поновлення договору оренди землі Братству Християн Віри євангельської “Добра новина”.

Про поновлення договору оренди землі Павлів Галині Теодорівні.

Про поновлення договору оренди землі ТзОВ “Курортник”.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Городище в місті Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0329 га по вул. Стебницькій,10а Ясеницькій О.М.

Про визначення земельної ділянки по вул.Шевченка,31 площею 0,0075 га для продажу на земельних торгах. (аукціоні).

Про визначення земельної ділянки по вул. Мазепи, 21 площею 0,0337 га для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про розірвання, за згодою сторін, договору оренди землі площею 0,0711 га по вул.Антонича,6 з Андрушко Г.І. 

Про розірвання договору оренди землі з Галь Любов Василівною та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди Ямковому Валерію Володимировичу.

Про розірвання договору оренди землі з Чучупак Євгенією Семенівною та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди ТзОВ “Золота корона хотелс”.

Про надання дозволу ТзОВ “Трускавецький край” на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул.Стебницькій,41.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0224 га по вул.Суховоля 67б Ляхоцькому Р.М.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,7385 га по бульвару Ю.Дрогобича,2 ТзОВ “Курорт-Інвест”.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території забудови земельної ділянки  по вул.П.Сагайдачного,2 м.Трускавець.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі вулиць Річки,15А, та Шевченка,17 у м.Трускавці.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі вул.Бориславської ,29 у м.Трускавець”.

Про роботу тимчасової контрольної комісії.

Перейти до вмісту