Про забезпечення належного стану  та збору побутових відходів на території м.Трускавця у2017 році.

Про внесення змін до структури виконавчих органів Трускавецької міської ради.

Про затвердження положення про відділ державного архітектурно-будівельного  контролю в новій редакції.

Про затвердження положення про відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення та Положення про сектор з питань цивільного захисту населення.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Данилишиних в м.Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про продаж земельної ділянки площею по вул.Суховоля, 67б Ляхоцькому Р.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Стародуб О.А. по вул.Мазепи,5.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Домінко І.В. по вул.Дрогобицька, 29а.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дудяк Р.Р. по вул.Суховоля,6.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дудяк Р.Р. по вул.Суховоля,6.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Шевчуку Ю.Л.

Про погодження технічної документації із землеустрою, надання земельних ділянок в користування на умовах оренди та розірвання договору оренди землі з ТзОВ “Трускавецький край”.

Про погодження технічної документації із землеустрою,  надання земельних ділянок в користування  на умовах оренди та розірвання договору оренди землі з ТзОВ “Зодіак ЛТД”.

Про погодження технічної документації із землеустрою,  надання земельних ділянок в користування  на умовах оренди та розірвання договору оренди землі з ТзОВ “Агроомега” ЛТД”.

Про затвердження документації із землеустрою та надання земелтної ділянки по вул.Стебницькій, 72а площею 0,0046 га в коистування на умовах оренди Стасишин З.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Лучковській І.Д.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Ямковому М.М.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул.І Франка,37 в м.Трускавці.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул.І Франка,9 в м.Трускавці.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул.І Франка, в м.Трускавці.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул.І Франка-У.Кравченко-Антонича в м.Трускавці.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул.І Франка-У.Кравченко-Антонича в м.Трускавці.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.С.Бандери в м.Трускавці.

Про внесення змін в п.4 рішення міської ради №225 від 03.11.2011 року “Про припинення дії договорів оренди землі, вилучення з користування земельних ділянок. надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою та технічних документацій із -землеустрою.”

Про внесення змін в п.9 рішення міської ради №225 від 03.11.2011 року “Про припинення дії договорів оренди землі, вилучення з користування земельних ділянок. надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою та технічних документацій із -землеустрою.

Про внесення змін в рішення міської ради №224 від 30.06.2016 року “Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Файні газди” по вул.Бориславській, 36 в м.Трускавці.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Мазепи,40/6 Славич О.М.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Городище,4 ТзОВ “Агроторговий Дім “Волинь”.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Помірецькій  Нагірській Г.С. та Рибачук Л.Й.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Суховоля,67-б Ляхоцькому Р.М.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Суховоля,Зозулі Н.А.

Про поновлення договору оренди землі по вул.Сагайдачного, 2 ТзОВ “Терен Дизайн”.

Про поновлення договору оренди землі по вул Стебницькій Андріїшин К.П.

Про поновлення договору оренди землі Івасюка Павлюк Н.Л.

Про поновлення договору оренди землі по вул Роксолани Грицаку Л.Я.

Про припинення договору оренди землі площею 0,0389 га по вул.Стуса,14 з ТзОВ “Крос”.

Про поновлення договору оренди землі по вул. Котляревського ТзОВ “Вектор”.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення  меж парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Курортний Парк” у м. Трускавець.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки по вул. Мазепи, Федаку П.Є.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки по вул Річки Пристай І.

Про надання дозволу Бориславському О.Г. на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул.Стебницькій.

Про надання дозволу Релігійній громаді Української Афтокефальної Православної Церкви у м.Трускавці Львівської області на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул.Роксолани, 17.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по ТзОВ Санаторію “Шахтар” по вул.С.Бандери, 44.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення ПП “Олвер 999”.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0196 га по вул. Різняка-Макомацького,10.

Про визначення земельної ділянки по вул.Стебницькій для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про визначення земельної ділянки по вул.Грушевській для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за будинком №20 по вул.Помірецькій

Про виготовлення кадастрового плану щодо поділу земельної ділянки по вул.Мазепи,23 площею 1,7340 га.

Про відмову в наданні ТзОВ “Інфратон” земельної ділянки у користування на умовах оренди по вул.Карпатській.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території земельної ділянки для обслуговування житлового будинку по вул.Стебниццькій, 65 в м.Трускавець.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території земельної ділянки на будівництво 3-х поверхового багатоквартирного житлового будинку з влаштуванням підземного автопаркінгу по вул.Помірецька,6 в м.Трускавець”.

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території забудови земельної ділянки по вул.П.Сагайдачного,2 у м.Трускавець.”

Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території в районі вул.Бориславської,29 у м.Трускавці.”

Інформація про виконання рішень міської ради з питань регулювання земельних відносин.

Про забезпечення належного санітарного стану та збору побутових відходів м. Трускавець у 2017 році.

Про делегування функцій замовника з виконання робіт по об’єкту :”Реконструкція мереж водопостачання по вул.Сагайдачного в м.Трускавець Львівської області”.

Про внесення доповнень у рішення міської ради від 09.03.2017 року №459 “Про внесення змін у рішення міської ради від 24.12.2015 року №40 “Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2016-2017рр “.

Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету на 2017 рік.

Про затвердження Програми поліпшення матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418  ДПС України в м. Великі Мости.

Про затвердження Програми “Покращення системи казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів Управлінням державної казначейської служби України у м. Трускавці Львівської області на 2017 рік”.

Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту у м.Трускавці на 2015-2019 роки.

Про внесення змін до рішення  міської ради №41 від 24 грудня 2015 року “Про затвердження міської цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2016-2020 роки”.

Про внесення змін до Програми “Промоції міста-курорту Трускавець на 2016-2020 роки” затвердженої рішенням Трускавецької міської ради №42 від 24 грудня 2015 року.

Про скасування рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 247 від 11.09.2012 року “Про затвердження Порядку організації і проведення на території м.Трускавця недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного характеру.”

Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавця на 2017 рік.

Про надання дозволу КП “Трускавецьжитло” провести списання  з балансу багатоквартирного будинку №2 по вул.Мазепи у м.Трускавці.

 Про розгляд заяви ОСББ “Едельвейс-70” щодо передачі приміщень у власність.

Про перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Трускавця, які не підлягають приватизації (в цілому)., які не підлягають приватизації (в цілому).

Про звернення Трускавецької міської ради.

Про погодження Інвестиційної програми ТзОВ “Трускавецький водоканал”.

Звіт про роботу комунального підприємства “Парк Курортний”.

Про бюджет громадських ініціатив м.Трускавця.

Про поновлення договоу оренди землі по вул.Стебницькій,17.

Про поновлення договоу оренди землі по вул. Мазепи Даньків В.І.

Про роботу ревізійної комісії на ТзОВ “Трускавецький водоканал” по вивченю фінансово-господарської діяльності за 2010-2015 роки”.

 

.

Перейти до вмісту