Поіменне голосування рішень міської ради 40 сесії сьомого демократичного скликання

Про включення в порядок денний Звернення Голові Верховної ради України.

Про внесення в порядок денний питання “Поновлення договору оренди землі по вул. Роксолани Топоровичу А.Д.” та розгляд порядку денного.

Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Трускавця за 2017 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2018 рік.

Про затвердження міської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України в м. Дрогобичі на 2018 рік.

Про затвердження міської цільової програми забезпечення виконання заходів пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом у Збройних Силах України, участь  військово-зобов’язаних у навчальних (спеціальних) зборах на 2018 рік.

Про розгляд заяви громадської організації «Державницька ініціатива Яроша» щодо надання  в оренду приміщення та встановлення орендної плати.

Про делегування функцій замовника з виконання робіт по об’єкту:«Реконструкція мереж водопостачання по вул. Стебницькій (від житлового будинку № 84 до житлового будинку №96) в м.Трускавець Львівської області.

Про реорганізацію КУ «Трускавецька міська лікарня».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0308 га по вул. Помірецька,66 у власність Чоловській Г.В.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1200 га по вул. Помірецька,66 у власність Чоловській Г.В. 

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Болюк М.С. по вул. Данилишиних, 34/2, площею 0,0536 га

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Коту Я.М. по вул. Л.Українки, площею 0,1245 га

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,4784 га по вул. Бориславська,36 в постійне користування ОСББ «Файні газди»  

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Бойко Г.І. по вул.Мазепи, площею 0,0063 га

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0561 га по вул. Мазепи,21  в користування  на умовах оренди Заранській Марії Андріївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1000 га по вул.Бориславській  у власність Обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Флоріан»  

Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,3981га по вул.Карпатській ТзОВ «Інфратон».

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ТзОВ «РОЗВІЛЬ» по вул. Стебницька,58 площею 0,0854 га.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Ляхоцькому Р.М.   

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Горічко О.С.емельної ділянки по зміні цільового призначення Горічко О.С.

Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Стебницька для продажу права оренди  на земельних торгах 

Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту  земельної ділянки по вул. Шевченка для продажу її на  земельних торгах.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Івасюка,9 площею 0,1266 га Лозі М.М. 

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Мазепи Андріїшин Ю.І.

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Шевченка,14 ТзОВ «НТД-Україна».

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Дрогобицька, 35а  ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Івасюка,9  Лозі М.М. 

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Воробкевича Гречішкіній В.Л. 

Про припинення права користування земельною ділянкою  по вул. Воробкевича ТзОВ  фірма «Траверс».

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Суховоля ТзОВ «Преса-«Високий Замок»

Про поновлення  договору оренди землі по вул. С. Крушельницької МПП “Галпроект”Галпроект”

Про поновлення  договорів оренди землі по вул. Данилишиних ПФ «Галицький двір»

Поновлення договору оренди землі по вулиці Роксолани Топоровичу.

Про внесення змін до рішення міської ради №29 від 09.12.2015 р. «Про затвердження регламенту Трускавецької міської ради сьомого демократичного скликання».

Про обрання голів постійних комісій Трускавецької міської ради.

Про звернення до Голови Верховної Ради України щодо законопроекту №8117.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *