УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

Від    січня 2020 року                

Про надання дозволу на
проведення вуличної торгівлі  

          Розглянувши заяву суб’єкта підприємницької діяльності, керуючись підпунктами 71 , 8 пункту «а» частини першої ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою сприяння розвитку всіх форм торгівлі, виконавчий комітет міської ради                                

В И  Р І Ш И В :

  1. Надати ТзОВ «ЧАГАРІ» дозвіл на реалізацію сувенірної продукції з логотипом курорту Трускавець та посудом для мінеральної води «Нафтуся» з лотка 2 кв.м. на бульварі Торосевича до 31 грудня 2020 року.
  2. Зобов’язати ТзОВ «ЧАГАРІ» до початку проведення діяльності:
       2.1. виготовити викопіювання з генплану міста з нанесенням місця реалізації та погодити в управлінні містобудування, архітектури та землекористування ТМР;
       2.2. погодити умови дотримання пожежного нагляду у Трускавецькому МВ ГУ ДСНС України у Львівській області;
       2.3. укласти договір на прибирання території з КП «Парк курортний» (Н.Веретка);
  1. При задіянні найманих працівників суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний оформити з ними трудовий договір та виплачувати зарплату не нижче законодавчо встановленого розміру.
  2. Діяльність здійснювати згідно Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених Постановою КМУ № 833 від 15.06.2006 року та Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України № 369 від 08.07.1996р.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                                     А. Кульчинський