Рішення виконавчого комітету № 85 від 20.08.2020р.”Про утворення Комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур м.Трускавця”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 серпня   2020 року       № 85
 Про утворення Комітету забезпечення
доступності людей з інвалідністю та інших
маломобільних груп населення до об’єктів
соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктур м.Трускавця

     Керуючись ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Конвенцію про права інвалідів (Резолюція Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй №61/106, прийнята на шістдесят першій сесії Генеральної асамблеї ООН), відповідно до наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Міністерства праці та соціальної політики України від 08.09.2006 року №300/339 «Про затвердження типового Положення про Комітет із забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур», виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Утворити Комітет забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур м. Трускавця, згідно додатку № 1.  
  2. Затвердити Положення про Комітет забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур м. Трускавця,згідно додатку № 2.
  3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови № 168-р від 28.03.2006р. «Про затвердження заходів щодо безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови п.О.Балицького.                                   

Міський голова                                                                         А.Кульчинський

 Додатки.