12 квітня відбулася зустріч представника однієї з військових частин ЗСУ з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським та секретарем Трускавецької міської ради Наталією Пономаренко. Було обговорено тему допомоги нашої громади для ЗСУ.

У знак вдячності за постійну підтримку та допомогу, зокрема за нещодавнє виділення коштів на закупівлю системи РЕБ (радіоелектронна боротьба) були вручені подяки. Як зазначив міський голова Андрій Кульчинський, це подяки для всієї громади, адже практично щомісяця з міського бюджету виділяються значні суми (1 млн. грн., або й більше) на допомогу різним військовим частинам. І це при тому, що з бюджету громади забрали так званий «військовий ПДФО», а це в річному вимірі становить більше 21 млн. грн. Ці кошти раніше місто цільово перенаправляло у військові частини на актуальні потреби, зараз їх забирають централізовано до Києва, і місто не має впливу на те куди саме йдуть ці кошти.

Також військовики передали подяки за волонтерську діяльність депутатові Трускавецької міської ради, керівникові санаторію «Кристал» Анатолієві Стародубу та керівниці гуртка «Сценічна мова» Будинку учнівської творчості м. Трускавця Галині Бучкович.

Перейти до вмісту