Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 146 від 04.11.2020р. “Про зарахування на квартирний облік”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 04 листопада 2020 року       № 146

Про зарахування на квартирний облік
Кахнича Ярослава Васильовича

         Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.34 Житлового кодексу УРСР, п.п.1,7 п.13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, п.10 ст.20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розглянувши заяву та подані документи від гр.Кахнича Ярослава Васильовича, беручи до уваги Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта № 230329265 та № 230331525 від 30.10.2020р. та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік Кахнича Ярослава Васильовича, складом сім’ї дві особи (він, дружина), проживає м.Трускавці по вул.___________ квартира № ___. Квартира складається з трьох кімнат, житловою площею – 37,4м2 з кухнею та усіма комунальними вигодами, де зареєстровано шість осіб.
           Потребує покращення житлових умов у зв’язку з забезпеченістю житловою площею нижче за встановлений рівень та проживанням в одній кімнаті осіб різної статі старші за 9 років.
            1.2. Включити Кахнича Ярослава Васильовича, складом сім’ї дві особи (він, дружина) в списки позачергового надання житла, як учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС ( категорія1).
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                                   А. Кульчинський