Рішення виконавчого комітету № 147 від 04.11.2020р. “Про переоформлення ТзОВ «Кузня реклам» дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я 

від 04 листопада 2020 року         № 147

Про переоформлення ТзОВ «Кузня
реклам» дозволу на розміщення
зовнішньої реклами у м.Трускавці 

          Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення сесії міської ради від 26.03.2019р. № 1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці» та рішення виконавчого комітету від 16.10.2019р. № 178 «Про затвердження вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами у м.Трускавці», розглянувши заяву ТзОВ «Кузня реклами» про переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Переоформити дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Кузня реклам» на розміщення зовнішньої реклами – світлодіодного екрану на опорі розміром 3м х 4м на майдані Незалежності (біля сцени) терміном на один рік у зв’язку з реконструкцією майдану Незалежності.
  2. Робочому органу:
2.1. видати заявнику дозвіл на розміщення зовнішньої реклами через адміністратора ЦНАП, на підставі рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради;
2.2. надати органам державної податкової служби інформацію про розповсюджувача зовнішньої реклами, якому надано дозвіл.
  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Кузня реклами»:
3.1. укласти з виконавчим комітетом Трускавецької міської ради договір на тимчасове користування місць розташування рекламних засобів.
3.2. забезпечити рекламний засіб маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.
3.3. слідкувати за естетичним виглядом носія зовнішньої реклами.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                       А. Кульчинський