РІШЕННЯ виконавчого комітету № 183 від 30.09.2021р. “Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території села Орів”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 30 вересня 2021  року     № 183

Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території села Орів

          Враховуючи звернення ФОП Колеги М.І, щодо встановлення тарифів на послуги з поводженням з побутовими відходами та подані розрахунки, у зв’язку з різким підвищенням вартості захоронення побутових відходів на території села Орів. Відповідно до Законів України “Про відходи”, “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводженням з побутовими відходами” (зі змінами і доповненнями), Наказу  Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010р. № 259 «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись п.2 ст.28 та п.6 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Встановити з 15.10.2021р. тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ та інших споживачів що надаються на території села Орів ФОП Колега М.І. в розмірі 1684,78 грн./тону з ПДВ (336,92 грн./м3).
  2. Зобов’язати ФОП Колега М.І. при наданні послуг з поводження з побутовими відходами на території села Орів дотриматись Правил благоустрою м.Трускаввця.
  3. ФОП Колега М.І. опублікувати рішення виконавчого комітету міської ради щодо встановлення тарифів на послуги із вивезення та захоронення побутових відходів на території села Орів в засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови О.Балицького.

 Міський голова                                                                                 Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ