РІШЕННЯ виконавчого комітету № 207 від 02.11.2021р. “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 97 від 13 травня 2021 року «Про надання КП «Трускавецький інформаційно-курортний центр» дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці»”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 02 листопада 2021 року         № 207

Про внесення змін до рішення виконавчого
комітету № 97 від 13 травня 2021 року
«Про надання КП «Трускавецький
інформаційно-курортний центр»
дозволу на розміщення зовнішньої
реклами у м.Трускавці» 

          Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення сесії міської ради від 26 березня 2019 року № 1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці, беручи до уваги лист в.о.директора Трускавецького інформаційно-курортного центру, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Внести зміни у п.1 та п.2 рішення виконавчого комітету № 97 від 13.05.2021р. «Про надання КП «Трускавецький інформаційно-курортний центр» дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці» та викласти у новій редакції:
1.1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Трускавецький інформаційно-курортний центр» на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита (двосторонній), розміром 3м х 6м по вулиці Городище (навпроти питного озера) терміном на п’ять років для розміщення соціальної реклами.
1.2. Надати дозвіл комунальному підприємству «Трускавецький інформаційно-курортний центр» на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита (двосторонній), розміром 3м х 6м по вулиці Городище (навпроти ЛДКК «Шале Грааль») терміном на п’ять років для розміщення соціальної реклами.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.         

Міський голова                                                                Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ