Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ виконавчого комітету № 245 від 28.12.2021р. “Про затвердження Положення про організацію екскурсійної діяльності у Трускавецькій міській територіальній громаді”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 28 грудня 2021 року           № 245

Про затвердження Положення про
організацію екскурсійної діяльності у
Трускавецькій міській територіальній громаді 

          Відповідно до ст.11 Закону України «Про туризм» та, враховуючи вимоги Програми розвитку туристичної галузі та курортології Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, з метою впорядкування екскурсійної діяльності на території Трускавецької територіальної громади, беручи до уваги пропозиції членів постійної депутатської комісії з питань туризму, розвитку курорту, рекреації, міжнародної співпраці, інвестицій та інформаційної політики Трускавецької міської ради, виконавчий комітет вирішив:

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення про організацію екскурсійної діяльності у Трускавецькій міській територіальній громаді (додається).
  2. Комунальному підприємству «Трускавецький інформаційно-курортний центр» Трускавецької міської ради забезпечити реєстрацію документів для отримання ідентифікаційної професійної картки екскурсовода фахівцям туристичного супроводу, які пройшли спеціалізовану професійну підготовку для здійснення професійної діяльності на території Трускавецької територіальної громади.
  3. Комунальному підприємству «Трускавецький інформаційно-курортний центр» Трускавецької міської ради здійснити організаційний і технічний супровід видачі ідентифікаційної професійної картки екскурсовода (бейджів).
  4. Управлінню розвитку громади створити реєстр фахівців туристичного супроводу та забезпечити доступ до інформації про фахівців туристичного супроводу на офіційних інформаційних туристичних ресурсах
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                           Андрій Кульчинський

    Додаток