Розглянувши заяву та документи, надані гр.***, яка мешкає за адресою: м.Трускавець, вул. ***, про призначення їй помічника гр.***, який мешкає за адресою: м. Трускавець, вул. ***, у зв’язку зі станом здоров’я як такій, що потребує постійного стороннього догляду, самостійно не може здійснювати свої права та виконувати обов’язки, враховуючи протокол опікунської ради при виконавчому комітеті Трускавецької міської ради № 3 від 01.03.2024р., керуючись ст.78 Цивільного кодексу України, пп.4 п.”б” ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 26 липня 2022 року №334 “Про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом свого здоров’я не може самостійно здійснювати права та виконувати обов’язки, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Призначити гр.***, помічником дієздатної фізичної особи ***, яка за станом здоров’я потребує постійного стороннього догляду та не може здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

2. Надати гр.*** повноваження помічника дієздатної фізичної особи, визначені ст.78 Цивільного Кодексу України, а саме:

– одержувати  пенсію,  поштову  кореспонденцію,  що  належать *** ;

–  представляти інтереси *** в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та організаціях, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення.

            3. Контроль   за    виконанням     рішення     покласти    на   секретаря  міської   ради Н.Пономаренко.

Міський голова                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту