Рішення виконавчого комітету № 108 від 06.05.2016р. “Про надання дозволу на встановлення інформаційно-вказівних дорожніх знаків 5.54 «Покажчик напрямку – Дельфінарій «ОСКАР»”

 

                            

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  06  травня  2016  року         № 108

                 

Про надання дозволу на встановлення
інформаційно-вказівних дорожніх знаків
5.54 «Покажчик напрямку – Дельфінарій «ОСКАР»

           

Відповідно до ст.ст.6, 9 Закону України «Про дорожній рух», «Правил Дорожнього руху», ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні», ст.10 Закон України «Про благоустрій населених пунктів» беручи до уваги звернення керівника ТОВ «Аквадельф» у м.Трускавець та результати засідання комісії з безпеки дорожнього руху, протокол № 2 від 02.03.16р.,  виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В : 

1. Дозволити ТОВ «Аквадельф» встановити інформаційно-вказівні дорожні знаки 5.54 «Покажчик напрямку – Дельфінарій «ОСКАР» на вулицях м.Трускавець, згідно схеми розміщення (додаток 1) на 4-ох арк.

2. Зобов’язати виконавця робіт здійснити виготовлення та встановлення інформаційно-вказівних дорожніх знаків у відповідності до діючих правил та стандартів за кошти замовника, згідно затвердженої схеми розміщення.

3. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради внести зміни в Додаток № 1 до рішення Виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 20.12.2012р. № 373 в частині схеми розташування дорожніх знаків на відповідних вулицях м.Трускавець.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О. Балицького.

 

Міський голова                                                               А. Кульчинський

Додаток

Схема 1          Схема 2          Схема 3          Схема 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *