Рішення виконавчого комітету № 116 від 20.06.2017р. “Про проведення благоустрою, та обслуговування прилеглої території до земельної ділянки на майдані Січових Стрільців, 2б”

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА
Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  20  червня  2017  року         №  116               

Про  проведення благоустрою, та
обслуговування прилеглої території
до земельної ділянки на майдані
Січових Стрільців, 2б     

            Керуючись ч.а п.7 ст.30  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розд.IV “Порядок здійснення благоустрою та утримання території підприємств, установ, організацій та закріплених за ними територій” “Правил благоустрою м.Трускавця” затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

  1. Дозволити проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглої території до земельної ділянки на майдані Січових Стрільців, 2б ФО-П Мельнику Володимиру Анатолійовичу, згідно схем-плану, що додається (додаток № 1).
  2. Зобов’язати ФО-П Мельника В.А. провести роботи по благоустрою прилеглої території у відповідності до погодженого плану благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання  території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання території здійснювати у відповідності  пп.10. п7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови   О.Балицького.

            Міський голова                                                                                      А.Кульчинський

            Додаток – схема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *