Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 139 від 29.08.2019р. “Про зарахування на квартирний облік”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  29  серпня 2019  року                 №   139

Про зарахування на квартирний облік


          Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 34,46 Житлового кодексу УРСР, п.п.1,7 п.13, п. 5-1 п.46 Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», розглянувши заяву гр.____________, дочки загиблого військовослужбовця – гр.______________, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік гр.____________ складом сім’ї одна особа, дочку загиблого військовослужбовця – гр.____________, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.  
       гр.______________ проживає у м.Трускавці по вул.____________ квартира ___, яка складається з однієї кімнати, житловою площею – 15,3м2 з кухнею та усіма комунальними вигодами, в якій зареєстровано три особи. Власного житла немає.
       Потребує покращення житлових умов у зв’язку з забезпеченістю житловою площею нижче встановленої норми та проживання в одній кімнаті осіб різної статті старших 9 років.
            1.1. Включити гр.____________ в списки позачергового надання жилих приміщень, відповідно до п.15 ст.15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту».
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                          А. Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту