Рішення виконавчого комітету № 209 від 30.11.2017р. “Про уточнення обсягу субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з різниці в тарифах”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від  30  листопада  2017  року     209                                                                    

Про уточнення обсягу субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з різниці в тарифах

            Відповідно до ст.23 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2015 № 332 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та /або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та /або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування» на підставі розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 20.11.2017 № 1136/0/5-17 «Про розподіл субвенції з держаного бюджету на проведення розрахунків з різниці в тарифах» виконавчий комітет Трускавецької міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Зменшити обсяг доходів і видатків загального фонду бюджету м.Трускавця на 2017 рік за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, на суму 1421058,00 (один мільйон чотириста двадцять одна тисяча п’ятдесят вісім) гривень.
  2. Збільшити обсяг доходів і видатків спеціального фонду бюджету м.Трускавця на 2017 рік за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, на суму 2443640,00 (два мільйони чотириста сорок три тисячі шістсот сорок) гривень.
  3. Внести зміни у розмір бюджетних призначень головного розпорядника коштів субвенції  – фінансового управління міської ради згідно додатку 1.
  4. Фінансовому управлінню міської ради (М.Федоричак) внести відповідні зміни у показники бюджету м. Трускавця на 2017 рік та спрямувати кошти субвенції за цільовим призначенням.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.                   

Міський голова                                                                               А.Кульчинський

                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                       Додаток 1
                                                                                                                                                                                                                                          до рішення виконавчого комітету
                                                                                                                                                                                                                                           від  30.11.2017р.   №  209
Зміни до розподілу видатків головним розпорядникам коштів бюджету м.Трускавця на 2017 рік
(субвенція з державного бюджету на проведення розрахунків з різниці в тарифах)

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

Код ТПКВКМБ /ТКВКБМС

Код ФКВКБ

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків

згідно з типовою відомчою /ТПКВКМБ/

ТКВКБМС

Видатки загального фонду

Видатки спеціального фонду

Всього

Видатки споживання

Всього

Видатки споживання

7500000

 

 

Фінансове управління Трускавецької  міської ради

-1421058,00

-1421058,00

24436400,00

24436400,00

7516150

6150

0640

Погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування

-1421058,00

-1421058,00

24436400,00

2443640,00

Керуюча справами                                                                                                        О.Петранич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *