Рішення виконавчого комітету № 228 від 30.10.2018р. “Про зарахування на квартирний облік”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 30 жовтня 2018 року                № 228

Про зарахування на квартирний облік

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст..34,45 Житлового кодексу УРСР, п.п.1,7 п.13, п.п.4,11 п.44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розглянувши заяву гр.____________________ та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік ___________________, складом сім’ї шість осіб (він, дружина, син, дочка, син, дочка), проживає м.Трускавці по вул.________________ квартира ___, яка складається з двох кімнат, житловою площею – 27,6м2 з кухнею та усіма комунальними вигодами, де зареєстровано вісім осіб .
           Потребує покращення житлових умов у зв’язку з забезпеченістю житловою площею нижче встановленої норми та проживання в одній кімнаті осіб різної статі старших за дев’ять років.
            1.2. Включити _________________________, складом сім’ї шість осіб (він, дружина, син, дочка, син, дочка) учасника бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, та багатодітну сім’ю в списки першочергового надання житла.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                      А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *