Паркомісць у Трускавці стане більше

В рамках підготовки до сесії відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування. Участь в роботі комісії взяли секретар міської ради Наталія Пономаренко, депутати Андрій Тріщук (голова комісії), Андрій Степаненко, Ігор Стасик, Володимир Стецівка.

Найперше члени комісії розглянули питання, які стосуються сектору паркування та інспекції з благоустрою. Планується розширити перелік безкоштовних паркомісць, зокрема за рахунок впровадження одностороннього руху на деяких вулицях міста. Питання форменого одягу працівників сектору паркування та їхніх повноважень регламентуватимуться чіткіше згідно з чинним законодавством України.

Комісія з гуманітарних питань підтримала надання трьом сім`ям, в яких виховуються діти-сироти чи діти, позбавлені батьківського піклування, одноразової компенсації витрат на придбання твердого пічного побутового палива.

Також підтримано проєкт рішення про надання соціальних послуг Трускавецьким територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Перейти до вмісту