В школі мистецтв відкрили інноваційний бібліотечно-інформаційний центр

Кінець вересня та початок жовтня – це багато свят, до яких мають причетність викладачі музичної школи: День Вчителя, День Музики, День Бібліотекаря. А ще ж такі загальнонаціональні свята як День Захисників України та свято Покрови.
Тож саме до цих свят і приурочили відкриття інноваційного бібліотечно-інформаційного центру, котрий діятиме в Трускавецькій школі мистецтв імені Романа Савицького. Захід відбувся сьогодні, 3 жовтня.
Директора школи мистецтв Ігора Нича та завідувачку бібліотечно-інформаційним центром ТШМ Галину Ариванюк вітали з оновленням бібліотечного простору навчально-мистецького закладу міський голова Андрій Кульчинський, директорка Трускавецької міської центральної бібліотеки Галина Грицило, викладачі школи та батьки. Музичні дарунки з нагоди відкриття дарували учні школи Софія і Андрій Іваночко (скрипка та саксофон) та викладач Андрій Сливка (патріотична пісня під супровід гітари).
Бібліотечно-інформаційний центр оснащений новою оргтехнікою: тут встановили багатофункціональний пристрій (комп’ютер, сканер, ксерокс та принтер). А перед тим зробили якісний ремонт, пристосувавши благеньке приміщення до вимог часу.
Адміністрація школи мистецтв спільно з зав. бібліотекою працюватимуть над подальшим наповненням бібліотечного простору ТШМ.

Перейти до вмісту