Рішення виконавчого комітету № 246 від 07.09.2016р. “Про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств міста Трускавця за І півріччя 2016 року”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  07  вересня  2016  року              №  246

 

Про підсумки фінансово-господарської
діяльності підприємств міста Трускавця
за І півріччя 2016 року
 

Підвівши підсумки виконання основних показників роботи господарського комплексу міста за I півріччя 2016 року, з метою покращення фінансово-економічного стану підприємств та життєдіяльності установ бюджетної сфери,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В: 

1.  Доповідь завідувача відділу планування та інвестицій управління розвитку міста п. М.Заверюхи  «Про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств міста Трускавця за І півріччя 2016 року» взяти до відома.

2. Відзначити покращення фінансово-економічного стану підприємств міста. Зокрема, забезпечено ріст платежів до зведеного бюджету та бюджету міста, збільшення кількості відпочивальників, ріст обсягів реалізованих послуг, промислового виробництва та будівельних робіт. Проте залишається низьким рівень середньомісячної заробітної плати у місті порівняно з середньо-обласним показником.

3. Доручити Робочій групі з питань легалізації виплати зарплати та зайнятості населення (Н.Пономаренко) з метою забезпечення соціального захисту громадян та недопущення порушень трудового законодавства вжити відповідних заходів щодо підвищення ефективності роботи з легалізації зайнятості.

4. Доручити Комісії по заслуховуванню керівників підприємств – «мінімізаторів» (О.Ткаченко) спільно з правоохоронними органами проводити заслуховування керівників підприємств-боржників щодо рівня заробітної плати та платежів до місцевого бюджету, зокрема, податку на доходи з фізичних осіб. Інформацію щодо підприємств-боржників висвітлювати в засобах масової інформації.

5. Зобов’язати головних розпорядників бюджетних коштів (УЖКГіБ, відділ освіти, відділ культури, виконавчий комітет, управління праці та соціального захисту населення) та керівників комунальних підприємств провести основні роботи на об’єктах Інвестиційної програми соціально-економічного розвитку міста Трускавець на 2016 рік відповідно до кошторисних призначень за кошти бюджету розвитку міста, в першу чергу з енергозбереження,  протягом ІІІ кварталу поточного року.

6. Зобов’язати ТзОВ «Комфорт-Сервіс» (О.Кабальний), КП «Трускавецьтепло» (Р.Крамар) активізувати роботу з мешканцями багатоквартирних будинків щодо своєчасності оплати житлово-комунальних послуг та погашення допущених боргів.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови (О.Ткаченко, О.Балицький).

 

                В.о.міського голови                                                              О.Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *