Рішення виконавчого комітету № 317 від 27.10.2016р. “Про внесення змін до складу комісій виконавчого комітету Трускавецької міської ради”

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  27  жовтня  2016  року         №  317
Про внесення змін до складу комісій виконавчого комітету Трускавецької
міської ради


            Керуючись ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи кадрові зміни,  виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

           1. Внести зміни до складу комісій виконавчого комітету , які були затверджені рішенням виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 14 від 10.12.2015 року «Про затвердження складу комісій» та № 193 від 05.07.2016р., а саме:
           1.1. З комісії по торгівлі, побуту, громадському харчуванню та виділенню місць для організації вуличної торгівлі вивести І.Майкутадержавного санітарного лікаря Дрогобича та Трускавця,  начальника Дрогобицького міжміського управління ГУ Дерсанепідслужби у Львівській обл., а ввести О.Загорського – в.о. начальника управління держпродспоживслужби м.Дрогобич;
            1.2. В комісіі по торгівлі, побуту, громадському харчуванню та виділенню місць для організації вуличної торгівлі призначити начальника управління розвитку Н.Скибак заступником голови комісії.                      
           1.3. В комісію по заслуховуванню керівників “підприємств-мінімізаторів” м.Трускавця ввести головного державного інспектора відділу додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління з питань праці у Львівській області Бичка Н.З. за згодою.

           2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету О.Петранич.

                          Міський голова                                                   А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *