Рішення виконавчого комітету № 61 від 30.03.2017р. “Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Біласа, 7 та вул.Дрогобицька, 8”

УКРАЇНА
 
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
 
Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  30  березня  2017 року         № 61           

Про надання дозволу на розроблення
детального плану території по
вул.Біласа, 7 та вул.Дрогобицька, 8        

 Керуючись ст.8, 19, п.3 ст.10 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів  містобудівної документації на місцевому рівні» та розглянувши заяву ОСББ “Марія”,  гр.Полодюк О.І. від 20.02.2017р.,  виконавчий комітет міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1.  Дозволити розроблення “Містобудівної документації”, а саме детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельних ділянках за адресою вул.Біласа,7 та вул.Дрогобицька,8.

2. Визначити Трускавецьку міську раду замовником вище вказаного детального плану території.

3. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території визначити землекористувачів,  Трускавецьку міську раду та зацікавлених інвесторів.

4. Землекористувачам виконати інженерно-геодезичні вишукування території земельної ділянки необхідної для виготовлення “Містобудівної документації”  в М 1:500.

5. Землекористувачам після розроблення «Містобудівної документації», для врахування громадських інтересів, звернутися до виконавчого комітету Трускавецької міської ради з клопотанням про проведення громадських слухань.

            6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О.Балицького.

                Міський голова                                                               А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *