В Уличному провели виїзний медичний прийом громадян

Сьогодні, 13 червня, в амбулаторії села Уличне було проведено виїзний медичний прийом мешканців фахівцями КНП «Трускавецька міська лікарня». Серед вузькопрофільних спеціалістів, які надавали консультації уличненцям – гінеколог, пульмонолог, хірург, невропатолог.

Особливо тішить те, що відтепер мешканці Уличного не лише під час медичних виїздів, а й на постійній основі можуть безпосередньо в селі здати аналізи крові та сечі і отримати результат. Це явно пришвидшує діагностику та покращує рівень надання медичних послуг, адже клінічний аналіз крові – це золотий стандарт лабораторної діагностики. Інвестиція в медицину – це інвестиція в здоров`я, а воно – у пріоритеті в Трускавецькій громаді. Тому що люди, їхнє життя, здоров`я та безпека – це найвища цінність.

Закупівля медичного обладнання для сільських амбулаторій Трускавецької територіальної громади – це ініціатива секретаря міської ради Наталії Пономаренко. Завдяки їй було подано проєктну пропозицію та виграно грант.

«Такі аналізатори закуплені в Доброгостівську, Уличненську та Орівську амбулаторії. Це сприятиме якісному наданню первинної медичної допомоги жителям громади, зокрема в сільській місцевості, та розширенню спектру безкоштовних обстежень. Тепер мешканцям сіл не обов’язково їхати до Трускавця чи іншого міста, щоб здати аналізи. Зробити це можна безпосередньо на місці, тобто в сільській амбулаторії. З цією метою сімейні медсестри амбулаторій пройшли навчання фельдшерів-лаборантів», – каже медичний директор з амбулаторно-поліклінічної допомоги КНП «Трускавецька міська лікарня» Руслан Пономаренко.

Мешканці Уличного у свято Вознесіння Господнього пішли до церкви на Святу Літургію, а водночас вирішили подбати про своє здоров`я. Бо за щоденними клопотами про здоров`я інколи забуваємо. Люди були приємно вражені тим, що безпосередньо в селі можна отримати чимало медичних послуг. Тож сьогодні уличненці міряли тиск, робили кардіограму серця, здавали на аналіз кров і отримували результат за декілька хвилин, консультувалися у сімейного лікаря та вузькопрофільних лікарів-фахівців.

Тож без зайвого пафосу можна сказати, що сьогодні в Уличному був справжній День Здоров`я!

Щира подяка за підтримку України та реалізацію проєкту із закупівлі медичного обладнання для сільських амбулаторій Трускавецької громади Польському Центру Міжнародної Допомоги (PCPM – Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej), а також народу та уряду Тайваню!

Ми завжди пам’ятатимемо Вашу доброту та простягнену руку допомоги у такий непростий для нашої держави час!

Детальніше – у відеосюжеті.

 

Перейти до вмісту