Рішення виконавчого комітету № 63 від 27.03.2018р. “Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27   березня 2018 року             № 63


Про чергові призови громадян України
на строкову військову службу у 2018 році  

      На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», п. 1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 15.02.2018 № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05.03.2018 року № 184/0/5-18 «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату провести заходи з підготовки та проведення весняного призову у березні – травні, осіннього – у вересні – листопаді місяці цього року згідно з додатком № 1.
  2. Відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (Соляну Ю.М.):
2.1. На вимогу Дрогобицько-Бориславського ОРВК організувати оповіщення юнаків 1991-2000 років народження та забезпечувати явку призовників для проходження медичної і призовної комісій в періоди проведення призовів 2018 року.
2.2. Прийняти участь у роботі спільної призовної комісії у визначені відповідно до графіку терміни, затверджені головою Дрогобицької районної державної адміністрації.
  1. Головному лікарю КУ «Трускавецька міська лікарня» (п. Стасик І. C.):
3.1. В періоди призовів 2018 року всім призовникам, за направленням військового комісаріату провести безкоштовно: загальний аналіз крові, визначення групи крові та резус-належності, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); флюорографічне обстеження органів грудної клітки, профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження та визначити групу крові та резус – належність.
3.2. Для проведення весняного призову 2018 року подати в Дрогобицько-Бориславський ОРВК до 01 квітня 2018 року амбулаторні і диспансерні картки Ф-25 і Ф-25-У, виписки з історії хвороби, дані медичного та диспансерного спостереження, які характеризують стан здоров’я призовників, а також поіменні списки осіб, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово – психічних захворювань, трахоми, туберкульозу, шкірно-венерологічних, інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.
Для проведення осіннього призову 2018 року вищевказані документи подати до  01 вересня 2018 року.
3.3. Для стаціонарного обстеження призовників виділити необхідну кількість місць в лікувальному закладі.
  1. Керівникам: ТзОВ «Трускавецький водоканал», ТзОВ «Святий Грааль» скерувати одного працівника для роботи на призовній дільниці з 2 квітня по 31 травня 2018 року; керівникам: Державне управління справами ДП санаторій «Кришталевий палац», Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» скерувати одного працівника для роботи на призовній дільниці з 1 жовтня по 30 листопада 2018 року із збереженням середньомісячного заробітку за місцем праці.
4.1. У разі не виділення юридичними особами, які вказані у п. 4 даного рішення, працівників для роботи на призовній комісії дозволити військовому комісару Дрогобицько–Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату залучати з вищевказаних підприємств і організацій військовозобов’язаних на цей період.
  1. Начальнику Трускавецького ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області (п. Собку Б.А.):
5.1. Відпрацювати спільне рішення згідно зі списками відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення ТМР по розшуку, затриманню та доставки у військкомат осіб, які ухиляються від призову в Збройні Сили України та надавати допомогу працівникам міської ради в проведенні призову.
5.2. Для розшуку, затримання і доставки на призовну дільницю осіб, які ухиляються від призову в Збройні Сили України, створити оперативну групу у складі:
начальник групи – заступник начальника Трускавецького ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області;
члени групи – інспектори Трускавецького ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області.
5.3. У трьохденний термін інформувати районний військовий комісаріат про притягнення до кримінальної відповідальності осіб призовного віку у формі довідок, засвідчених гербовими печатками.
5.4. Спільно з працівниками міської ради проводити оповіщення (вручення повісток) призовників для проходження призову в Збройні Сили України.
  1. Для виконання заходів, пов’язаних з відправкою призовників на Львівський обласний збірний пункт, керівникам підприємств (згідно додатку № 2) виділяти транспорт, заправлений паливо-мастильними матеріалами на 200 км. пробігу відповідно до графіку відправок, наданого Дрогобицько-Бориславським об’єднаним районним військовим комісаріатом.
  2. Рішення виконкому Трускавецької міської ради № 64 від 30.03.17 року «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2017 році» та  № 152 від 27.07.2017 року «Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 64 від 30.03.2017 року «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» вважати такими, що втратили чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                    А.Кульчинський

             Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *