Загальна мобілізація: момент вручення повісток тепер знімають на відеокамеру

В Україні запровадили ще одну новацію щодо мобілізації військовозобов’язаних громадян. Вручення повістки співробітники територіального центру комплектування та соціальної підтримки (надалі – ТЦК) тепер фіксують на відеокамеру. Таким чином вдасться уникнути багатьох конфліктних ситуацій, пов’язаних із цим процесом. А самому військовозобов’язаному буде важче уникнути мобілізації, оскільки у розпорядженні ТЦК буде незаперечний доказ, що повістку він отримав.

Як з’ясувалося, першими до такого способу вручення повісток вдалися співробітники Чернігівського ТЦК. Саме вони стали виходити на вулиці міста з бодікамерами, на які тепер фіксують увесь процес спілкування із військовозобов’язаними чоловіками. Причому записується не лише сам момент вручення повістки, а й уся розмова.

Представники ТЦК з’ясовують, чи став чоловік на військовий облік, чи має відстрочку або броню від мобілізації, а також інші дані, що стосуються військового обліку. Потім, якщо чоловік ще не був у військкоматі з початку війни, йому виписують повістку.

У разі успішності відповідної новації такі заходи будуть проводитись по всій країні.

Перейти до вмісту