Іваник Микола Володимирович

Іваник Микола Володимирович

“Нарцис”

09.11.1998 – 11.11.2022

Народився в с. Орів

Солдат, старший кулеметник 1-го відділення, 1-го патрульного взводу, 5-ї патрульної роти стрілецького батальйону. Служив у Національній Гвардії України, військова частина 3035.

На захист Батьківщини став у березні 2022 року. Ніс службу на території Донецької області, загинув на полі бою під час виконання бойового завдання по здійсненню штурмових дій на околиці м. Горлівка, ворогом був завданий артилерійський удар по позиціях, внаслідок чого Микола отримав вибухову травму несумісну з життям.

Іваник Микола навчався в Орівському навчальному закладі загальної середньої освіти. Закінчив Стрийське вище художньо-професійне училище №16, де здобув професію “Електрогазозварщик”. Коваль ручного кування. Працював за кордоном. Після повномаштабного вторгнення не задумуючись повернувся в Україну, щоб стати на захист своєї країни.

Микола був неодружений, у нього залишився старенький батько і велика родина, яка дуже тужить за ним. Адже він був промінчиком світла для нас усіх. Нам так не вистачає його посмішки… Не дивлячись на свій не простий  шлях він тримався міцно і завжди йшов до кінця. Він був найсміливішим з усіх нас, хоч і наймолодший. Ми дуже ним пишаємося і дякуємо, що захищав!!! Похований Микола в селі Нижня Стинава.

Нагороджений орденом за мужність ІІІ – го ступеня (посмертно).

Вічна пам`ять Миколі Іванику та всім воїнам-Героям, котрі віддали життя за Україну…

Перейти до вмісту