Рішення виконавчого комітету № 6 від 01.02.2018р. “Про затвердження списків черговиків, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання та за місцем праці на 2018 рік”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  01  лютого  2018  року         №  6 

Про затвердження списків черговиків,
які перебувають на квартирному обліку
за місцем проживання та за місцем праці
на 2018 рік.  

      Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом УРСР та п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470,  розглянувши спільні рішення  адміністрацій та профспілкових комітетів установ та організацій міста, які самостійно ведуть квартирний облік, та пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити списки громадян, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання при виконавчому комітеті Трускавецької міської ради  згідно додатків  № 1, 2, 3, 4.
  2. Затвердити пропозиції адміністрацій та профспілкових комітетів установ та організацій міста, які самостійно ведуть квартирний облік  та списки громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем праці,  згідно з додатком № 5.
  3. Затвердити контрольні списки пільгових категорій черговиків,згідно додатків №№ 6, 7, 8, 9, 10      
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького

Міський  голова                                                                                                 А.Кульчинський

            Додатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *