Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ виконавчого комітету № 707 від 11.12.2023р. “Про продовження дозволу на послуги екскурсійного дитячого електропотягу у м.Трускавці на 2024 рік”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  11  грудня  2023  року                  707

Про продовження дозволу на послуги

екскурсійного дитячого електропотягу

у м.Трускавці на 2024 рік

Розглянувши заяву суб’єкта підприємницької діяльності, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки», затверджених наказом №110 від 01.03.2006р. Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 07.04.2006р. за № 405/1227, з метою популяризації та промоції курорту, Виконавчий комітет міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В  :

1. Продовжити дозвіл фізичній особі-підприємцю Свищу Ігорю Володимировичу на послуги екскурсійного дитячого електропотягу в м.Трускавці, згідно схеми (додаток), терміном з 1 січня до 31 грудня 2024 року.

            2. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Свища Ігоря Володимировича:

        2.1. забезпечити дотримання техніки безпеки та протипожежних норм;

        2.2. забезпечити необхідні умови для охорони життя і здоров’я громадян під час функціонування дитячого атракціону;

        2.3. забезпечити безкоштовними квитками дітей учасників АТО, пільгових категорій за поданням служби у справах дітей Трускавецької міської ради та Трускавецьким міським центром соціальних служб;

        2.4. укласти договір на прибирання території розміщення дитячих атракціонів з КП «Парк курортний» (Н.Веретка).

           3. При задіянні найманих працівників суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний оформити з ними трудовий договір та виплачувати зарплату не нижче законодавчо встановленого розміру.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський  голова                                             Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Поділитись:
📅 09.06.2026