У Трускавці відкрили меморіальну таблицю в честь загиблого захисника Михайла Білика зі Станилі

Герої житимуть, поки житиме пам’ять про них. А пам’ятати і шанувати тих, хто віддав за нас із вами життя – це наш святий обов’язок.

У Трускавецькій громаді пам’ятають кожного із загиблих захисників-Героїв. Розуміємо, як важко родинам загиблих, розуміємо, що неможливо повернути до життя тих, хто назавжди відійшов у вічність. Але мусимо бути сильними і вірити, що Бог оселив тих, хто віддав життя за Вітчизну, у своєму Небесному Царстві.

Біля СЗШ №3 м. Трускавця сьогодні, в останній день літа, відкривали чергову меморіальну таблицю. Раніше тут були дві таблиці, присвячені випускникам школи – Андрію Шіхту і Романові Жуку. Тепер біля них третя пам’ятна дошка – в честь Михайла Білика зі Станилі, випускника СЗШ №3 м. Трускавця. Освятив дошку о. Василь Копичин з церкви св. пр. Іллі.

Михайло Білик був призваний до війська 21 березня 2022 року. Служив у військовій  частині А0693. Після отриманих поранень у важкому бою під Бахмутом був скерований до лікарні, але врятувати життя солдата не вдалось. Серце Михайла зупинилось 27 квітня 2023 року, на 36-му році життя.

Відтепер учні школи та кожен, хто переступатиме шкільний поріг, зможе віддати шану полеглому воїну.

Вічна пам’ять Михайлові Білику та всім патріотам-Героям, котрі поклали життя за Україну.

Перейти до вмісту