Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

47-р. Від 04.02.2019 року “м. Трускавець Про проведення тест-драйву автомобілів марок RENAULT та SKODA”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від     04.02.  2019 року                       №  47-р.

м. Трускавець

Про  проведення тест-драйву

автомобілів марок

RENAULT та SKODA

   

       Керуючись п.п.20 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до Програми промоції міста-курорту Трускавець на 2016-2020рр., з метою популяризації відпочинку  у м. Трускавець та розглянувши заяву директора ПП «Галич-Моторс» та АД «Галич-Авто» Конопацького Р.О.:

  1. Управлінню розвитку міста Трускавецької міської ради спільно з Приватним підприємством «Галич-Моторс» та Автомобільним домом «Галич-Авто» забезпечити проведення  тест-драйву двох автомобілів марки Renault та Skoda 16 і 17 лютого 2019 року з 9.00 до 17.00 год.

       Спрямувати лист до Трускавецького відділення поліції Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області з метою :

–  допомогти очистити вул. Шевченка (пішохідну зону) від припаркованих автомобілів для забезпечення розміщення учасників тест-драйву 16 та 17 лютого 2019 року з 8.30 до 17.00 год.;

               – забезпечити патрулювання місця стоянки тестових автомобілів, на яких буде здійснюватись тест-драйв під час проведення тест-драйву 16 та 17 лютого 2019 року з 8.30 до 17.00 год.

  1. Управлінню містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради погодити місце розміщення двох рекламних автомобілів, двох рекламних прапорів-віндерів та двох тестових автомобілів марки Renault та Skoda, на яких здійснюватиметься тест-драйв біля кінотеатру «Злата».
  2. Керівнику КП « Трускавецький інформаційно-курортний центр» (В.Сазонова) надати допомогу в  розміщенні учасників тест-драйвуавтомобілів марок Renault та Skoda біля кінотеатру «Злата».
  3. Організаторам тест-драйву ПП «Галич-Моторс» та АД «Галич-Авто», під час його проведення 16 та 17 лютого 2019 року, дотримуватись правил безпеки, правил  дорожнього руху, протипожежних та санітарно-гігієнічних норм, встановлених звукових норм і Правил благоустрою м.Трускавця.
  4. Встановити, що ПП «Галич-Моторс» та АД «Галич-Авто» несуть відповідальність за якість послуг, які будуть надаватися під час проведення тест-драйвуавтомобілів марок Renault та Skoda.
  5. Керівнику КП «Парк Курортний» (Н.Веретка) забезпечити благоустрій території біля кінотеатру «Злата».
  6. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Трускавецької міської ради  проінформувати місцеві ЗМІ та громадськість міста про проведення тест-драйвуавтомобілів марок Renault та Skoda.
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

                         Міський голова                                                 А. Кульчинський

Перейти до вмісту