Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

77-р. Від 27.02.2019року “Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 2”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 27 лютого 2019р.                                       № 77-р

 

 

Про затвердження коефіцієнту співвідношення

кількості безплатно перевезених пасажирів

до пасажирів, що оплачують проїзд

на міському маршруті загального користування № 2

З метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів, на виконання Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2018-2020рр, рішення сесії Трускавецької міської ради від 31.01.2019р № 1181 «Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2019-2020 рр», враховуючи рішення міської комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах (протокол від 27.02.2019 року №2), керуючись пп.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 2 у розмірі – 0,48.
  2. Автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті загального користування № 2 при розрахунку суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян при користуванні пасажирським транспортом на міському маршруті №2 застосовувати коефіцієнт співвідношення у розмірі відповідно до п.1 цього розпорядження.
  3. Розпорядження міського від 21.02.2018р № 88-р вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                      А.Кульчинський