В Доброгостові освячено банер-подяку воїнам-Героям

Минулого тижня в селі Доброгостів Трускавецької територіальної громади було урочисто освячено банер-подяку всім воїнам-захисникам (і живим, і полеглим), а також їхнім рідним.

Банер було встановлено з ініціативи та за особистого сприяння голови місцевого осередку Союзу Українок, вчительки Доброгостівської школи Ганни Гундер та старости сіл Доброгостів та Бистрий Василя Ірода.

Ця подяка є символічним нагадуванням про подвиг всіх наших воїнів, про що пам’ятають і місцева влада, і громадські діячі, і жителі нашої громади.

Банер-подяку було встановлено за кошти уродженця села Доброгостів, кандидата юридичних наук Миколи Фарими (м. Стрий). Над дизайном біг-борда попрацювали союзянки Галина Васьків, Любов Козар та Леся Торська. Велику поміч у встановленні банера надав воїн Андрій Дутка. Освятив банер-подяку отець Любомир Кушнір, настоятель місцевої греко-католицької парафії.

Як повідомила голова Доброгостівського осередку ГО «Союз Українок» Ганна Гундер, у Доброгостові шанують всіх Героїв, котрі зі зброєю в рука захищають рідну Україну від ворога. Вічна пам`ять загиблим та співчуття їхнім родинам. А для тих, хто героїчно бореться на фронті, у Доброгостові окрім слів підтримки триває збір коштів.

Нагадаємо, що в серпні 2023 р. з ініціативи Ганни Гундер у Доброгостові було відремонтовано центральну зупинку та встановлено меморіальну таблицю уродженцеві села Доброгостів, зачинателеві спортивного руху в Галичині Іванові Боберському.

Перейти до вмісту