Оголошення про проведення громадських слухань   містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки кадастровий номер 4611500000:01:003:0017 для зміни цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у власності з “будівництва та обслуговування об’єктів туриcтичної  інфраструктури та закладів громадського харчування, будівництво та обслуговування готелю курортного типу” на “будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення”  по вул. Бориславська, 9 в м. Трускавець Львівської області»

Згідно розпорядження міського голови №112-р від 25.04.2022р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план  території»  з 26.04.2022р. по 26.05.2022р.  Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник  – ФО-П Дирик Т.Т., згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №194 від 02.11.2021р.  «Про  розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Бориславська,9».

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул. Бориславська, 1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул. Бориславська, 2.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Додатки

Пояснювальна записка

Схема розташування земельної ділянки

План існуючого використання території

Креслення поперечних профілів вулиць

План червоних ліній

Схема інженерних мереж

Схема інженерної підготовки

Схема організації руху транспорту

Перейти до вмісту