У Трускавецькому ДЮСК «Спортовець» ліквідували проблему протікання даху

Цими днями у головному спортивному комплексі Трускавця завершили ремонт даху над великими спортивним залом. Руберойдну покрівлю тут не замінювали понад 15 років, тож вона втратила свої ізоляційні властивості. Проєкт на 800 тис. грн фінансувався з міського бюджету. Відтак, головну проблему – протікання даху, що спричиняло затікання на внутрішні стіни, де з’являлись тріщини було вирішено.

Крім того, в рамках цього проєкту новим руберойдом перекрили балкони та замінили покриття на відступах. Раніше у «Спортовці» відремонтували дах над плавальними басейнами, що дозволило продовжити ремонти всередині приміщень. Аналогічна ситуація прогнозується й зі спортзалом – спершу покриття, а згодом і оновлення самого залу.

ДЮСК «Спортовець» є осередком для культивування здорового способу життя та спорту і кожна позитивна зміна тут приводить до змін у житті нашого юного покоління. Потрібно враховувати й те, що «Спортовець» приймає велику кількість чемпіонатів і турнірів різного рівня – від обласних до міжнародних. Тож вкладення в цю установу є ще й внеском у популяризацію нашого міста-курорту.

Перейти до вмісту