Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лаба Марії Дмитрівні та надання у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Орів

                                             УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                            2021 р.             №

 

Про  затвердження проекту з

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки Лаба Марії Дмитрівні

та надання у власність для ведення особистого

селянського господарства в с. Орів      

  

               Розглянувши заяви Лаби Марії Дмитрівни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Сколівського району Львівської області, рішення Орівської сільської ради № 1879 від 09.10.2020 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лабі М.Д.» керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                            В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Лабі Марії Дмитрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Орів Сколівського району Львівської області, кадастровий номер – 4624585200:01:089:0015.
    • Надати Лабі Марії Дмитрівні у власність земельну ділянку площею 0,500 га в с. Орів Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4624585200:01:089:0015) для (01.03) ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу.
  2. Лабі Марії Дмитрівні використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

                                                                                 Міський голова                                                                         А.Кульчинський

Перейти до вмісту