Як перейти на спрощену систему оподаткування?

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, щофізична особа – підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування та бути платником єдиного податку першої – третьої  групи, за умови, якщо протягом календарного року, що передує переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги 291.4  статті 291 Податкового кодексу України.

Для переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву.

Заяву необхідно подати  не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Форма заяви затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16 липня 2019 року № 308. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Перехід на спрощену систему оподаткування  можливий лише один раз протягом календарного року.

Не можуть бути платниками єдиного податку платники,  які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного що виник внаслідок форс-мажорних обставин.

Перейти до вмісту