Про дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1га в с. Станиля Дрогобицького райолну Львівської області Граблюк М.М.

                                                 УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про   дозволу на виготовлення проекту

із землеустрою щодо відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 0,1га в с. Станиля Дрогобицького

райолну Львівської області Граблюк М.М.

Розглянувши заяву Граблюк Марини Михайлівни, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради №667 від 25.03.2021р. «Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території під розміщення індивідуального житлового будинку та господарських споруд в с. Станиля, квартал забудови по вул. Зарічна Дрогобицького району» керуючись ст.ст.12, 116,118 , 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1.  Дати дозвіл Граблюк Марині Михайлівні на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га в с. Станиля Дрогобицького району Львівської області в кварталі забудови по вул. Зарічній , з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель міської ради не наданих у власність та користування .
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

 

 

Міський голова                                                                          А.Кульчинський

 

Перейти до вмісту