Про включення земельної ділянки орієнтовною площею 0,010га по вул. Воробкевича в м. Трускавці в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні)

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(               СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від                           2021 р.                          №

Про включення земельної ділянки орієнтовною площею 0,010га по вул. Воробкевича в м. Трускавці в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні)

Розглянувши заяву Рудницької Марії Миронівни керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами глави 21 Земельного кодексу України, , міська рада  

                                                       В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу

на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 0,010 га, що розташована за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Воробкевича(в межах населеного пункту) для будівництва та обслуговування будівель торгівл.

           2.Дати дозвіл на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01га по вул. Воробкевича в м. Трускавці для будівництва та обслуговування будівель торгівл за рахунок земель запасу Трускавецької міської ради та експертної грошової оцінки цієї земельної ділянки.

            3.Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією  міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

       

                                                                        Міський  голова                                                               Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Перейти до вмісту